Aktuality

Město Tišnov vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta OSŘ.

Popis pracovní pozice:

Již devět let zajišťuje město Tišnov pro své občany systém třídění a sběru bioodpadu a 8 let mají občané možnost předcházet vzniku odpadu tím, že třídí a zpracovávají bioodpad v zapůjčených kompostérech a vytváří si tak vlastní kompost do svých zahrádek.

Galerie Diana a Klub přátel fotografie Tišnov zvou širokou veřejnost na výstavu fotografií a obrazů pořádanou pod názvem POHLEDY NA TIŠNOV.

Výstava bude přístupná v SO a NE dne 2., 3., 9., 10. září 2017 od 10 do 18 hodin.

Ve dnech 15. až 17. září 2017 se koná v bývalém ovčíně v areálu Porta Coeli v Předklášteří výstava s názvem Z jiného světa.

V uplynulých dnech byl do domácností v Tišnově distribuován nový výtisk Tišnovského informačního průvodce na roky 2017/2018.

DSO Tišnovsko již 2.rokem zaštiťuje a organizuje kulturní festival amatérských divadel, hudebních, tanečních a pěveckých souborů pod názvem TyJáTr FEST na Tišnovsku. 

Tímto Vás zveme na II. ročník kulturního festivalu.  

Obec Olší hledá do místní ZŠ i MŠ učitele. Nástup možný od 1.9.2017.

• Uč. pro 1. st. ZŠ - statutární zástupce školy (úv. 1,00)
• Uč. pro 1. st. ZŠ (úv. 0,8)
• Uč. MŠ (úv. 0,7)/vych. ŠD (úv. 0,3)

Příjem žádostí do druhého kola úspěšného dotačního programu na hospodaření s dešťovou a odpadní vodou v domácnostech Dešťovka začne ve čtvrtek 7. září. Zájemci o dotace tak mají celý měsíc čas na seznámení se s novinkami, které pokračování programu přináší.

Začínáte podnikat a nevíte jak na to? Nebo už podnikáte a nevíte, kde získat  informace potřebné pro další rozvoj firmy?

Informujeme předběžně veřejnost, zejména pak řidiče, že v polovině září 2017 by mělo dojít k omezení provozu na silnici I/43 v úseku Kuřim - Lipůvka. Uzavírka by měla trvat 16 dní.

Návrh dopravního omezení:

Stránky