Aktuality

V neděli 28.října od 14.30 do 16.00 srdečně zveme širokou veřejnost, děti i žáky škol na Tišnovské náměstí Míru, kde si budete moci vyzkoušet své vědomosti v oblasti historie naší republiky.

Pořáda INSPIRO SVČ Tišnov

Dne 16.10.2018 předal nově zvolený zastupitel města Tišnova Ing. Václav Drhlík (MOST) do rukou starosty rezignaci na funkci zastupitele. Učinil tak na základě neslučitelnosti funkcí vedoucího odboru správy majetku a komunálních služeb MěÚ Tišnov a zastupitele města Tišnova.  

Město Tišnov ve spolupráci s Diecézní charitou Brno a společností KTS Ekologie s.r.o. vyhlašuje podzimní humanitární sbírku. Od 27.10. do 10.11.2018 můžete v pytlích

Tajemnice Městského úřadu Tišnov prodlužuje termín pro podávání přihlášek do 31. 10. 2018, do 17:00 hod.

Všechny potřebné informace najdete v příloze.

Ve dnech 2.11. - 4.11.2018 proběhne již tradiční podzimní burza minerálů v Tišnově.

V uplynulých dnech probíhala celá řada jednání, kdy se Místní Občanský Spolek Tišnováků (MOST) setkal se všemi subjekty, které získaly mandát v zastupitelstvu města.

Dne 8.10.2018 předala nově zvolená zastupitelka města Tišnova paní Lenka Knechtová (ANO) do rukou starosty rezignaci na funkci zastupitelky. Učinila tak na základě vlastního rozhodnutí po zhodnocení výsledku komunálních voleb.

Mistrovství ČR profesionálních hasičů v poskytování první pomoci

Upozorňujeme občany, že se ve dnech 11.-12.října v Tišnově a blízkém okolí uskuteční Mistrovství  České republiky profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Akce začíná v 8.30 hod.

Výsledky voleb do zastupitelstva města Tišnova, konaných ve dnech 5. – 6.10.2018, naleznete v přiložených dokumentech.

Další podrobnosti naleznete na webu www.volby.cz

Dnes byla dokončena instalace herních prvků včetně pískoviště na Mánesově ulici. Hřiště bude zprovozněno do konce tohoto týdne, prosíme proto obyvatele lokality o trpělivost, po víkendu budou doplněny již jen lavičky. Hřiště bylo zbudováno na základě dohody s Družstvem vlastníků bytů Mánes.

Stránky