Aktuality

Ing. Václav Drhlík a Ing. Václav Šikula přebírají cenu z rukou moderátora akce Tomáše Matonohy

Nejlepší obce Jihomoravského kraje převzaly 29. listopadu 2018 ocenění za třídění starého elektra. Vysloužilá elektrozařízení v Jihomoravském kraji nejlépe třídí obyvatelé Rajhradic, Mutěnic, Vyškova, Mokré-Horákova, Tišnova a Boskovic.

Budova radnice od Hotelu Květnice

Vyhlašujeme výběrové řízení pro obsazení pozice

Vedoucí Odboru investic a projektové podpory

 

Popis pracovní pozice:

Vážení občané zapojení do systému Pytlového sběr plastů. Rádi bychom Vás informovali, že dne 7. 12. 2018 bude na webových stránkách města Tišnova zveřejněna tabulka s informací o množství odevzdaných pytlů s plasty a drobnými kovovými obaly za jednotlivé domácnosti v roce 2018.

Vážení návštěvníci kluziště, pro aktuální informace o provozu (otevření/uzavření kluziště) sledujte stránku věnovanou provozu kluziště (http://www.tisnov.cz/kultura-sport-volny-cas/sport/kluziste), aktuality na webu města n

Dovolujeme si upozornit všechny občany Tišnova i obcí v celém správním obvodu, že poslední kalendářní den roku 2018, tj. pondělí 31. prosince (jinak běžný úřední den),  bude Městský úřad Tišnov pro veškerou veřejnost z technických důvodů uzavřen.

Starosta města Tišnova svolává Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č. 7/2018, které se koná ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov v pondělí dne 10.12.2018 od 17:00 hodin.

Program jednání:

České dráhy upozorňují všechny cestující, že již příští týden, resp. od 9. prosince 2018 začne v Brně rozsáhlá výluka Hlavního nádraží, která potrvá až do prosince 2019. Během této výluky nebude většina vlaků zajíždět na brněnské Hlavní nádraží.

Vyhlašujeme výběrové řízení pro obsazení pozice referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů

Popis pracovní pozice:

V sobotu 1.prosince 2018 pořádá město Tišnov adventní Tišnovské trhy.

Na náměstí Míru, v době od 8:00 do 11:00 hodin, prodejci nabídnou především adventní ozdoby, dárečky, řemeslné výrobky a také něco dobrého sladkého i slaného.

S blížícím se začátkem adventu připravuje město Tišnov i zahájení provozu na tišnovském kluzišti. V uplynulých dnech proběhla stavba mantinelů, nyní se připravuje povrch pro vytvoření ledu. Samotná ledová plocha vznikne ve dnech 26. - 28.11.2018. 

Stránky