Aktuality

Město Tišnov ve spolupráci s Diecézní charitou Brno a společností KTS Ekologie s.r.o. vyhlašuje jarní humanitární sbírku. Od 1.4. do 22.4. 2017 můžete v pytlích či krabicích předat neznečištěné ošacení a textil na sběrný dvůr, Wágnerova 1543, Tišnov.

Oznamujeme všem občanům města Tišnova a místních částí Pejškov, Jamné a Hájek-Hajánky, že budou opět po městě a obcích dle rozpisu v úterý, ve středu a ve čtvrtek umísťovány velkoobjemové kontejnery na velkoobjemový odpad.

Všechno začalo na jaře 2014 objevem kamenných základů středověké šibenice na kopci Klucanina, nedaleko Tišnova. Po skončení průzkumu jsme chtěli lidem přiblížit lidem tuto trochu temnou historii našeho města. Tak začal projekt Cesty hrdelního práva podle libreta Sedmi hlavních hříchů...

Oznamujeme, že ve dnech 23.3.2017 a 24.3.2017 probíhá přesun některých pracovišť MěÚ Tišnov z budovy Radniční 14 do budovy Ráboňova 117.

Dovolujeme si upozornit, že z důvodu provádění vodovodní přípojky bude probíhat částečná uzavírka silnice II/387 cca v km 25,370 – 25,390 silničního pasportu v obci Štěpánovice v termínu od 3. 4. 2017 do 30. 4. 2017. Provoz bude veden v jednom jízdním pruhu min.

Upozorňujeme cestující, že na trati č. 251 v úseku Tišnov - Rožná proběhne výluka ve dnech 28. a 29.3.2017 v době od 7:30 do 12:30 hodin.

Vlaky budou v této době nahrazeny autobusy.

Více informací v přiloženém letáku.

Tématem rizikového chování dětí v kyberprostoru a kyberkriminalitou páchanou na dětech se bude v soudním okrese Brno-venkov věnovat Tým pro mládež. Do projektu Probační a mediační služby "Na správnou cestu!

Město Tišnov hledá pracovníky pro obsazení 4 pracovních pozic v rámci Organizační složky Úklid a údržba města Tišnova

Pracovní pozice:

1. a 2. Řidič sk. B (T výhodou), obsluha strojů pro údržbu
3. a 4. Úklid a údržba veřejného prostranství

Město Tišnov vyhlašuje výběrová řízení pro obsazení následujících pozic:

1) Referent Odboru investic a projektové podpory (investiční referent) na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti

Začíná jaro a s ním jde ruku v ruce úklid pozemních komunikací po zimních měsících. Úklid našeho města není výjimkou. V rámci jarního úklidu započala bloková čištění jednotlivých částí města.

Stránky