Aktuality

V souvislosti s mimořádnou událostí předal nedávno starosta města Tišnova Jiří Dospíšil poděkování dvěma studentům Gymnázia Tišnov. Studenti pomohli před několika týdny těžce nemocné paní, která utrpěla šok po závažném úrazu jejího manžela u OC Tesco.

V důsledku rekonstrukce ulice Brněnské může docházet k nepravidelným výpadkům veřejného osvětlení nejen v této ulici, ale i okolních lokalitách. Za tento stav se omlouváme a vždy pracujeme ve spolupráci s firmou JICOM (správce sítě VO) na rychlém odstranění závad.

V sobotu 21.4.2018 se v Tišnově na náměstí Míru uskuteční Jarní trhová slavnost.

Aktuální nabídka:

Dne 16.4.2018 se v zasedací místnosti radnice uskutečnilo zasedání Zastupitelstva města Tišnova.

Dovolujeme si upozornit, že z důvodu konání Mezinárodní výstavy minerálů bude provedena změna dopravního značení místních komunikací ulic Na Hrádku, Parolkova a Drbalova ve městě Tišnov, v termínu od 26.4.2018 do 29.4.2018.

V tomto týdnu jsme spustili nový web, který Vás bude informovat o všech investičních akcích, které ve městě v nedávné době proběhly, probíhají nebo se aktuálně připravují. Tzv. mapu investic najdete nově na www.promeny-tisnova.cz.

Vypravte se přivítat jarní probouzející se přírodu a první prosluněné letní dny do malebného prostředí pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny. Rekreační komplex je vzdálen asi 17 kilometrů severně od Tišnova, rozléhá se na slunné stráni u lesa asi 10 minut chůze od vesnice Brumov u Lomnice.

Znáte firmu, která zaměstnává pracovníka se znevýhodněním? Nenechte si to pro sebe a nominujte tohoto zaměstnavatele, který dává šanci handicapovaným lidem, do soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2018.

Finanční obor MěÚ Tišnov oznamuje občanům, že byl zpracován Závěrečný účet města Tišnova za rok 2017, který je pro občany k nahlédnutí  na úřední desce města, na internetových stránkách města  www.tisnov.cz v sekci Úřad – Dokumenty – Rozpočet a hospodaření města

Starosta města Tišnova Jiří Dospíšil svolává Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č. 2/2018, které se koná ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov v pondělí dne 16.04.2018 od 17:00 hodin.

Program jednání:

Stránky