Koupaliště Tišnov otevře pro veřejnost 2. června 2018

Brány Koupaliště Tišnov se opět otevřou pro veřejnost po devíti měsících - již tuto sobotu 2. června 2018 v 9:00 hod.

Oproti loňskému roku nečekají na návštěvnky v areálu žádné závratné novinky, ale přesto alespoň některé změny proběhly. Tou nejzajímavější je vybudování jakési oddychové zóny v polostínu za beachvolejbalovým hřištěm. Prostor byl až do loňska nevyužitý a zbytečně zarůstal plevelem. Iniciativou zaměstnanců koupaliště se podařilo tuto část areálu rekultivovat za minimálních finančních nákladů. Návštěvníci této zóny budou moci využít rovněž novou lávku pro rychlejší přístup k hlavnímu bazénu. U vstupu do areálu budeme instalovat také přehledné schéma celého areálu s vysvětlivkami, které lépe pomohou v orientaci zejména těm, kteří areál navštíví poprvé.

Drobné změny zaznamenal i ceník. Celodenní vstupné pro dospělého zdražilo na 80,- korun, rodinné vstupné pro max. pětičlennou rodinu na 150,- korun. I tak se stále řadíme k nejlevnějším rekreačním areálům s koupalištěm na jihu Moravy. Na druhou stranu jsme přistoupili ke zrušení permanentek, o které nebyl v předcházejícíh letech téměr vůbec zájem a prodaly se jen jednotlivé kusy. Pro ty, kteří toužili jen po krátkodobé návštěvě dříve, než v podvečerních hodinách, je určena vstupenka pro časově omezený vstup na 120 minut za rovných 50,- korun.

Věříme, že budete v areálu koupaliště i nadále spokojeni a budete jej opakovaně navštěvovat.

Podrobné informace o cenách, teplotě vody nebo nabídce služeb najdete i letos na stránce http://www.tisnov.cz/kultura-sport-volny-cas/sport/koupani, pro přístup na webkameru můžete použít přímý odkaz zde: www.tisnov.cz/webcam/koupaliste.jpg.

Datum vytvoření: 28.5.2018 / Datum změny: 28.5.2018