Aktuality kultura, sport, turistika

U příležitosti slavnostního znovuotevření rekonstruované galerie Josefa Jambora (dříve Galerie Jamborův dům) Vás srdečně zveme na výstavu

Tišnovské hody, oslavující svatého Václava, letos opět nabídnou rozličný program takřka pro každou věkovou kategorii – na náměstí Míru budou v sobotu k navštívení trhy, dopoledne vyplní program pro děti a odpolední a podvečerní hodiny budou patřit kulturnímu, převážně hudebnímu programu.

Zveřejňujeme program Muzea města Tišnova na měsíc září a srdečně Vás zveme k jeho návštěvě.

čtvrtek 7. 9. 18:00 - Hojnost v našem životě, workshop Aleny Navrátilové

sobota 9. 9.  16:00 - 19:00 - Muzejní bazárek, podzimní stylové oblečení 

Aktualizováno - proběhla změna začátku zápasu z 18:00 hod na 17:00 hod.


Srdečně Vás zveme na přátelské utkání mezi mužstvy AFK TIŠNOV a FC ZBROJOVKA BRNO.

Utkání proběhne na hřišti AFK Tišnov v pátek dne 1. září 2017. Začátek zápasu bude v 17.00 hodin.

Galerie Diana a Klub přátel fotografie Tišnov zvou širokou veřejnost na výstavu fotografií a obrazů pořádanou pod názvem POHLEDY NA TIŠNOV.

Výstava bude přístupná v SO a NE dne 2., 3., 9., 10. září 2017 od 10 do 18 hodin.

Ve dnech 15. až 17. září 2017 se koná v bývalém ovčíně v areálu Porta Coeli v Předklášteří výstava s názvem Z jiného světa.

DSO Tišnovsko již 2.rokem zaštiťuje a organizuje kulturní festival amatérských divadel, hudebních, tanečních a pěveckých souborů pod názvem TyJáTr FEST na Tišnovsku. 

Tímto Vás zveme na II. ročník kulturního festivalu.  

V sobotu 29.července 2017 se v Tišnově uskutečnila další historická slavnost, tentokrát na téma Cesta hrdelního práva. Projekt cesty navazuje na nedávné objevení základů historické šibenice na vyvýšenině nad Tišnovem pod kopcem Klucanina.

Dne 30.7.2017 od 17:30 hod. se na hřišti AFK Tišnov uskuteční finále Superpoháru mezi domácím týmem AFK Tišnov a TJ Rovinka (účastník 3. slovenské ligy). Utkání je jedním z vrcholů letošní sezóny ve kterém se střetnou vítězové Jihomoravského poháru a poháru Bratislavského kraje.

Pokud nevíte jak zahájit prázdniny, nabízíme následující možnost. 

Nezisková organizace Žijme život z.s. pořádá na nově vybudovaném pumptrackovém hřišti dne 1.7.2017 od 10:00 hodin cyklistické závody Tišnovské muldy 2017. Potřebné informace najdete v příloze. 

Stránky