Aktuality kultura, sport, turistika

Minerál TIŠNOV je jedna z největších burz v ČR, kde si přijdou na své jak zkušení sběratelé, tak fanoušci výrobků z krásných kamenů. Těšit se můžete na záplavu minerálů, šperků, kamenů a šutrů všech barev, velikostí a tvarů.

Městská knihovna Tišnov – dětské oddělení vyhlašuje od 1. 3. 2018 již 2. ročník výtvarné soutěže pro děti „Vezmi si pastelku, tužku, štětec …“ na téma: Kniha – nekonečná inspirace.

Vážení návštěvníci Kluziště Tišnov, dovolujeme si upozornit, že plánovaný provoz kluziště by měl být podle dosavadních předpokladů ukončen v neděli 11.3.2018. K návštěvě kluziště proto budete moci využít již jen následujících 18 dní!

Spolek Continuum vitae vás všechny srdečně zve na prohlídku baziliky Nanebevzetí Panny Marie v klášteře Porta coeli.

Jako průvodce nám vše o bazilice sdělí osoba nad jiné povolaná – Mgr. Aleš Flídr, který se klášterem Porta coeli zabývá již mnoho let.

Společnost Art Periscope pořádá ve dnech 1.-4.března 2018 ve spolupráci s OÚ Předklášteří další výstavu z cyklu Sedm krát deset, tentokrát věnovanou sochám a plastikám.

V měsíci únoru 2018 se v Tišnově uskuteční několik akcí v rámci Národního týdne manželství.

Nechte se inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo obnovit to, co se časem ve vztahu vytratilo.

27.1.2018 - 31.3.2018 Výstava Živé město

Co se skrývá pod velkými urbanistickými celky? Jak to všechno vůbec funguje?
Interaktivní výstava pro děti, která ukáže, co se děje v zákulisí města v různých koutech světa.

 

Z důvodu nezbytné technické údržby jsme nuceni přikročit v úterý 9.1.2018 k úplnému uzavření Kluziště Tišnov!

Městské kulturní středisko a Město Tišnov Vás zvou na Novoroční ohňostroj města Tišnova.

Akce se uskuteční v pondělí 1.1.2017 od 17:00 hod. na náměstí Míru v Tišnově.

Těšíme se na Vás.

Dovolujeme si upozornit veřejnost, zejména pak návštěvníky Kluziště Tišnov, že vzhledem k získaným  zkušenostem z dosavadního provozu sportoviště jsme byli nuceni přistoupit k úpravě provozní doby kluziště.

Stránky