Aktuality kultura, sport, turistika

Zveme Vás na další koncert do areálu ovčína v Předklášteří.

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu COPULI LAPIDUM, která mapuje zříceniny i zachovalé hrady v povodí řek Svratky a Svitavy. Při zahájení výstavy bude v prodeji katalog, který je již několik let beznadějně rozebrán. Spolek Continuum Vitae na svůj náklad zajistil další vydání.

Brány Koupaliště Tišnov se opět otevřou pro veřejnost po devíti měsících - již tuto sobotu 2. června 2018 v 9:00 hod.

V neděli 10.června v 16 hodin otevřeme v Galerii Josefa Jambora druhou letošní výstavu, nazvanou Ornament krajiny, věnovanou malíři Petru Kvíčalovi, který prožil svá dětská a studentská léta v Tišnově a nedaleké Lomničce.

Římskokatolická farnost v Tišnově pořádá dne 25.5.2018 Noc kostelů 2018. Akce se uskuteční v prostorách kostela sv. Václava v Tišnově v době od 18:00 hod. do 23:00 hod.

Letošní závody horských kol v Tišnově - Memoriál Ivo Medka 2018 se nezadržitelně blíží. Oproti minulým rokům bude nově zavedena i kategorie závodníků s licencí. Již tuto neděli 20.5.2018 se s Vámi rádi setkáme v areálu u nového hřbitova vedle cyklostezky směrem na Železné.

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje připravuje akci pro širokou veřejnost.

Hasičský záchranný sbor JmK stanice Tišnov zve všechny na Den otevřených dveří.

Akce se uskuteční již příští sobotu 5. května 2018 v době od 8:00 do 16:00 hod. v areálu HZS na ulici Olbrachtova 839 (pod viaduktem u silnice Tišnov - Hradčany).

Minerál TIŠNOV je jedna z největších burz v ČR, kde si přijdou na své jak zkušení sběratelé, tak fanoušci výrobků z krásných kamenů. Těšit se můžete na záplavu minerálů, šperků, kamenů a šutrů všech barev, velikostí a tvarů.

Dámská móda za první republiky je k vidění ve formě interaktivní výstavy v Muzeu města Tišnova až do neděle 10. června 2018. Ve čtvrtek 10. května 2018 ji doprovodí workshop „Šicí dílna“ a v neděli 27.

Stránky