Aktuality kultura, sport, turistika

Výstava vybraných a oceněných výtvarných prací na téma Knihy mého srdce - Astrid Lindgrenová proběhne již příští úterý 27.11.2018 v Galerii Josefa Jambora.

Od 8.listopadu do 30.listopadu 2018 probíhá v Urban centru (Mečová 5, Brno) výstava VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic. Výstava je zaměřena na spolupráci Brna a okolních obcí, které se nacházejí v Brněnské metropolitní oblasti.

Hledáme nové kavárníky, dramaturgy a kinaře!

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 vyhlašuje výběrová řízení na pozice: 
 

Rodinné centrum Studánka pořádá každoroční Martinský světýlkový průvod.

Přijďte s dětmi na tradiční světýlkový průvod od kostela sv. Václava na náměstí Míru, kde si připomeneme legendu o sv. Martinovi a zazpíváme si. Vezměte si s sebou lampióny, nejlépe vlastní výroby.

Ve dnech 2.11. - 4.11.2018 proběhne již tradiční podzimní burza minerálů v Tišnově.

U příležitosti státního svátku 28. října a zároveň 100. výročí vzniku Československa předal starosta města Tišnova Jiří Dospíšil několik ocenění.

Cenu města převzali:

Zveme Vás na jedinečný sváteční koncert Tišnovského komorního orchestru u příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa. Již tuto sobotu v bazilice v Porta coeli v Předklášteří.

Předprodej vstupenek v TIC Tišnov.

V neděli 28.října od 14.30 do 16.00 srdečně zveme širokou veřejnost, děti i žáky škol na Tišnovské náměstí Míru, kde si budete moci vyzkoušet své vědomosti v oblasti historie naší republiky.

Pořáda INSPIRO SVČ Tišnov

V neděli 7. října 2018 u letního kina v Tišnově - zahájení a první výstřel v 13:00 hod., k dispozici vám budeme do 16:00 hod. Můžete se těšit i na doprovodný program se skákacím hradem a malováním terčů. Určeno pro celo rodinu - vstupné dobrovolné.

Tišnovský fotoklub vyhlásil v červenci roku 2018 soutěž pro amatérské fotografy z Tišnovska:

1.ročník fotografické soutěže s tématem „Moje tři nej“.

Stránky