Aktuality kultura, sport, turistika

Z důvodu nezbytné technické údržby jsme nuceni přikročit v úterý 9.1.2018 k úplnému uzavření Kluziště Tišnov!

Městské kulturní středisko a Město Tišnov Vás zvou na Novoroční ohňostroj města Tišnova.

Akce se uskuteční v pondělí 1.1.2017 od 17:00 hod. na náměstí Míru v Tišnově.

Těšíme se na Vás.

Dovolujeme si upozornit veřejnost, zejména pak návštěvníky Kluziště Tišnov, že vzhledem k získaným  zkušenostem z dosavadního provozu sportoviště jsme byli nuceni přistoupit k úpravě provozní doby kluziště.

Srdečně Vás zveme na Adventní jarmark škol s rozsvícením vánočního stromu. Akce se uskuteční v neděli 3. prosince 2017 od 14:00 hod. na náměstí Míru v Tišnově.

U příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii si Vás dovolujeme pozvat na pietní akt u Památníku obětem komunismu.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 16.11.2017 v 16:30 hod. v parku u kostela sv. Václava v Tišnově, od 17:00 hod. bude následovat happening na náměstí Míru.

Představujeme Vám chystané akce, které se uskuteční v tišnovském muzeu.

 

TJ Sokol Tišnov a Galerie Patriot Vás zvou na 83. Mineralogickou burzu Minerál Tišnov, která se uskuteční ve dnech 3.11. - 5.11.2017. 

Informace pro návštěvníky:

Ve středu dne 18.října 2017 došlo k podpisu darovací smlouvy, na základě které město Tišnov nabylo do vlastnictví obraz "Panoráma Tišnova", od dárce JUDr. Stanislava Sedláčka, Ph.D., který je současně autorem tohoto výtvarného díla. Jedná se o akryl na plátně o rozměru 220 x 130 cm.

Po dokončení Cesty hrdelního práva a jejím slavnostním otevření na Historické trhové slavnosti 29. července letošního roku se na Klucanině v místě Na spravedlnosti dokončila i stavba prosté kaple, která ponese jméno – Kaple smíření sv. Dismase, dobrého lotra.

V říjnu letošního roku uplyne 130 let od narození Josefa Jambora. U této příležitosti byly otevřeny zrenovované a rozšířené prostory Galerie Josefa Jambora, kam se vrací sbírka autorových obrazů.

Stránky