Memoriál Ivo Medka - informace pro návštěvníky

Letošní závody horských kol v Tišnově - Memoriál Ivo Medka 2018 se nezadržitelně blíží. Oproti minulým rokům bude nově zavedena i kategorie závodníků s licencí. Již tuto neděli 20.5.2018 se s Vámi rádi setkáme v areálu u nového hřbitova vedle cyklostezky směrem na Železné. Pokud nevíte, co o tomto víkendu dělat, neváhejte přijít. Zasoutěží si děti i dospělí. A k tomu chystá překvapení i náš mediální partner Rádio Petrov!

V rámci Memoriálu Ivo Medka 2018 navštíví Tišnov mistr světa v biketrialu Vašek Kolář. Pokud Vás baví jeho "kousky" přijďte se na něj určitě podívat. Dalším hostem a zároveň vystupujícím na letošní akci je streetdance skupina HIGH EDITION z Brna.

Pro návštěvníky jsou připraveny nejen závody, ale i různé soutěže, cyklistické kuriozity, nabídka občerstvení, paintball, prezentace BESIPu a další program. Program pro děti zajišťuje ve svém sektoru i letos INSPIRO SVČ Tišnov. Těšit se můžete na jízdu zručnosti (13.30 - 16.30 hod.) a závody na pumtracku (13.00 - 16.00 hod.). Nezapomeňte, že povinnou výbavou je vlastní kolo a cyklistická přilba. Bez přilby nebudou závodníci na trať vpuštěni. U závodů na pumptracku nesou odpovědnost za závodníky jejich zákonní zástupci (při registraci závodníka je nutné mít jejich písemný souhlas).

Vstup na akci je ZDARMA. Startovné platí pouze závodníci.

Podrobné informace na mim.tisnov.cz


Upozorňujeme, že z důvodu pořádání cyklistického závodu bude probíhat úplná uzavírka silnice od konce města Tišnov po začátek obce Železné, a to dne 20. 5. 2018 od 11.00 hod. do 18.00 hod. Objízdná trasa je vedena přes obec Lomnička a obec Železné.

Datum vytvoření: 17.5.2018 / Datum změny: 18.5.2018