Aktuality město

Dovolujeme si upozornit, že z důvodu provádění rekonstrukce ulic bude probíhat úplná uzavírka ulice Smíškova a Kvapilova v Tišnově, v termínu od 1.9.2017 do 30.11.2017.

Prosíme všechny řidiče, aby do oblasti rekonstrukce nevjížděli a plně respektovali dopravní značení.

Již devět let zajišťuje město Tišnov pro své občany systém třídění a sběru bioodpadu a 8 let mají občané možnost předcházet vzniku odpadu tím, že třídí a zpracovávají bioodpad v zapůjčených kompostérech a vytváří si tak vlastní kompost do svých zahrádek.

V uplynulých dnech byl do domácností v Tišnově distribuován nový výtisk Tišnovského informačního průvodce na roky 2017/2018.

Obec Olší hledá do místní ZŠ i MŠ učitele. Nástup možný od 1.9.2017.

• Uč. pro 1. st. ZŠ - statutární zástupce školy (úv. 1,00)
• Uč. pro 1. st. ZŠ (úv. 0,8)
• Uč. MŠ (úv. 0,7)/vych. ŠD (úv. 0,3)

Příjem žádostí do druhého kola úspěšného dotačního programu na hospodaření s dešťovou a odpadní vodou v domácnostech Dešťovka začne ve čtvrtek 7. září. Zájemci o dotace tak mají celý měsíc čas na seznámení se s novinkami, které pokračování programu přináší.

Začínáte podnikat a nevíte jak na to? Nebo už podnikáte a nevíte, kde získat  informace potřebné pro další rozvoj firmy?

Dovolujeme si upozornit, že z důvodu provádění opravy kanalizace bude probíhat úplná uzavírka místní komunikaci 66c - ulice Drbalova, v úseku od křižovatky místních komunikací 56c – ulice Tyršova a 66c - ulice Drbalova, po křižovatku místních komunikací 66c - ulice Drbalova a 64c - ulice Jiráskov

Vážení občané, majitelé psů POZOR. V prostoru oficiálního výběhu pro psy, na ul. Brněnská (podél kolejí), bylo hlášeno již  několik pokusů o otrávení pobíhajících psů pohozenou návnadou s jedem. V případě důvodného  podezření nebo zjištění návnady (viz.

Oznamujeme, že MUDr. Milena Křivánková, VPL Tišnov, Brněnská 157, 66601 Tišnov oznamuje ukončení poskytování zdravotních služeb ke dni 31.7.2017.

V sobotu dne 2.září 2017 se v Tišnově a v Lomnici uskuteční již tradiční Přehlídka elegance historických vozidel.

 

Program jízdy Elegance

 

Náměstí Míru - Tišnov

07:30 - 09:30  Příjezd a prezentace účastníků

Stránky