Aktuality město

Svolávám Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č. 3/2018, které se uskuteční ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov, v pondělí dne 18.6.2018 od 17:00 hodin.

Program jednání:

 

1.Zahájení (schválení ověřovatelů, schválení programu jednání)

Vážení spoluobčané, vzhledem k tomu, že Město Tišnov po každých komunálních volbách zřizuje poradní a iniciativní orgány, obracím se na Vás s výzvou k podání návrhů na členy výborů Zastupitelstva města Tišnova a komisí Rady města Tišnova.

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152, vyhlašuje výběrové řízení na pozici provozní pracovník/pracovnice kavárny Muzea města Tišnova.

Popis pracovní pozice:

Dne 5.listopadu 2018 se uskutečnilo ustavující jednání Zastupitelstva města Tišnova po nedávných komunálních volbách. 

Na něm zastupitelé zvolili následující členy Rady města Tišnova a svěřili jim jednotlivé problematiky:

Vyhlašujeme výběrové řízení pro obsazení pracovní pozice Referent/ka Odboru investic a projektové podpory (investiční referent/ka)

Popis pracovní pozice:

Ustavující zasedání Zastupitelstva města Tišnova se koná v pondělí dne 5.listopadu 2018 od 17:00 hodin ve velkém sále Městského kulturního střediska Tišnov, ul. Mlýnská č.p.152

Program jednání

1. Složení slibu členů zastupitelstva

Na základě častých dotazů se pokusíme shrnout, jakým způsobem probíhá rekonstrukce ulice Brněnská a jaké jsou záměry v souvislosti s jejím opětovným otevřením.

Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici na úklid budovy polikliniky v Tišnově, nám Míru 24.

Jedná se o práci na odpolední směnu.

Požadujeme: diskrétnost, samostatnost, svědomitost, morální bezúhonnost

Nástup dle dohody, nejlépe od 1.12.2018.

Upozorňujeme na plánované dopravní omezení, ke kterému dojde v Tišnově v ulici Cáhlovská.

Oznamujeme návštěvníkům tišnovských hřbitovů, že v období svátku Památky zesnulých bude ve dnech 29. 10. - 4. 11. 2018 prodloužena otevírací doba od 6:30 do 21:00 hodin.

Stránky