Aktuality město

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - oznamuje společnost E.ON, že bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 24.05.2018 od 07:30 do 14:30

Vypnutá oblast:

Město Tišnov ve spolupráci se společností TextilEco a. s. a společností KTS Ekologie s.r.o. vyhlašuje akci s názvem „ÚTOK PEŘÍ“. A co si pod tímto názvem představit? Jedná se o sběr péřového oblečení, spacáků, péřových dek či polštářů.

Celkem dva miliony korun jsou připraveny v letošním dotačním programu Jihomoravského kraje pro začínající podnikatele. O dotaci v maximální výši sto tisíc korun je možné požádat do 27. září 2018.

Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že v níže uvedeném termínu proběhne v úseku Rožná - Nedvědice na trati 251 - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov (a zpět) výluka.

Dne  25.května 2018 ve 14:00 hodin se na náměstí Míru před budovou radnice uskuteční setkání jednotek hasičských sborů s ukázkou novodobé a historické techniky.

Starosta města Tišnova Jiří Dospíšil převzal z rukou ministra životního prostředí Richarda Brabce dotaci ve výši 600 tisíc korun na zakoupení moderního vozidla údržby poháněného elekřinou.

RC Studánka hledá zaměstnance pro následující pracovní pozice:

Pečovatelka o děti v dětské skupině

Hlavní náplň práce:

Rádi bychom informovali veřejnost, že je nyní v poslední fázi příprava již dříve avízovaného zjednosměrnění ulice Na Hrádku a části ulice Bezručova.

Česká pošta oznamuje, že dne 15.5.2018 dojde v odpoledních hodinách k uzavření pobočky Tišnov 3 na ulici Brněnské 1688. Důvodem uzavření je nezbytné přehrání operačního systému České pošty, s.p.

Pobočka bude zprovozněna ihned po zprovoznění systému.

Jihomoravský kraj ocenil organizace a firmy za společenskou odpovědnost

Stránky