Volná místa

Další volná místa v Tišnově a okolí naleznete na portálu úřadu práce: https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/jhm/kop/tisnov/vm

 


Veverská Bítýška - operátor

HARTMANN-RICO a.s.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. přijme do hlavního pracovního poměru údržbáře - elektrikáře ve Veverské Bítýšce. Náplní práce jsou opravy a údržba strojního zařízení v závodě. Podmínkou je platná vyhláška 50, §6 ! Nabízíme garanci dlouhodobé stabilní práce, finanční zvýhodnění za směnný provoz, příspěvek na dopravu, stravu, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.  Nástup dle domluvy. Zájemci se mohou hlásit na tel. č. 549 456 213.

 

  

Společnost Tyco v Ráječku

Společnost Tyco v Ráječku nabírá nové zaměstnance na pozici Výrobní operátor/operátorka. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na hzlatnikova@tycoint.com nebo zašlete do firmy Tyco na adresu Osvobození 363, Ráječko. Pro více informací volejte na telefonní číslo 606 781 142.

 

Děkuji za spolupráci,

 

S pozdravem / Best regards,

 

Zubní ordinace Tišnov

Hledám paní na pravidelný úklid zubních ordinací v Tišnově ul Brněnská
(utírání prachu,umytí umyvadel,setření podlahy,WC a chodeb).
Úklid je 14 dnů v každém měsíci odpoledne.
Nejlépe maminky na MD nebo schopné důchodkyně.Nástup ihned.
tel.723 469 902

 

Úklid a údržba města Tišnova

Trenkwalder a.s. - J.Babáka 11, 612 00 Brno


Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve Velkém Meziříčí. Jedná se o pozici obsluhy strojů. Práce vhodná pro muže i ženy. Nástupní mzda 18.000Kč + náborový příspěvek až 6000Kč, po zkušební době navýšení až na 24.000Kč, práce v nepřetržitém provozu. Pro více informací prosím volejte na tel: 606 043 954 nebo 542 216 748.
 

 

 

Tereza Mačalíková
Branch Recruiting Assistant
 

Hartmann - Rico a.s.


Společnost Hartmann-Rico a.s. přijme do hlavního pracovního poměru nebo brigádu dělnice ve výrobě v třísměnném i nepřetržitém provozu ve Veverské Bítýšce. Náplní práce je kompletace operačních setů, skládání a šití operačních roušek. Nabízíme garanci dlouhodobé stabilní práce, finanční zvýhodnění za směnný provoz, příspěvek na dopravu, stravu, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit na tel. č. 549 456 213.
 

Výběrové řízení - prodloužení termínu - Referent Odboru správy majetku a komunálních služeb

Výběrové řízení - prodloužení termínu - Referent Odboru investic a projektové podpory

Dalibor Horák, s.r.o. - lešenář

Stránky