Zrekonstruované tišnovské koupaliště zahájí provoz v sobotu 17.6.2017

Po dokončení stavebních prací bude tišnovské koupaliště připraveno na první návštěvníky již od soboty 17.6.2017.

Tišnovské koupaliště procházelo již od zimních měsíců další fází plánované rekonstrukce. Tou nejviditelnější částí je přestavba dětského bazénu z dřívějšího nevyhovujícího brouzdaliště. Bazén bude nově rozdělen na dvě poloviny s rozdílnou hloubkou vody. Toto rozdělení umožní variabilní využití. Nový bazén bude rovněž doplněn herními vodními prvky, které zpříjemní osvěžení dětským návštěvníkům. Kolem něj vznikl také nový trávník (v prvních dnech provozu bude jeho využití částečně omezeno), nová dlažba, chodník a pro rodiče, kteří chtějí mít o svých ratolestech přehled, byl nainstalován opěrný pult.

Návštěvníkům nabídneme možnost zakoupit si občerstvení v nově zrekonstruovaném bufetu. Kromě naprosto zásadního zlepšení hygienických podmínek zaměstnanců, prostor pro skladování, přípravu a výdej stravy jsou prostory lépe přizpůsobeny i návštěvníkům – zakoupené nápoje i jídlo si budete vyzvedávat v nově vybudovaných oknech s výdejními pulty, novinkou je např. i instalovaný vyvolávací systém, takže návštěvníci nemusí přešlapovat před bufetem, ale mohou se i vzdálit a pro jídlo se dostavit na vyzvání.

Posledním vylepšením prošla i sportovní část vedle hlavní budovy. Současné hřiště na beachvolejbal a pétanque doplní nová hrací plocha pro nohejbal. Toto sportoviště vzniklo z velké částí svépomocí zaměstnanců koupaliště, tedy s minimálními náklady na vybudování. Zvyšujeme tím počet sportovních aktivit o nabídku, po které byla v minulosti poptávka. Navíc jsme zrekultivovali dříve zanedbané a nevyužité prostory.

Celkové náklady na rekonstrukci koupaliště letos dosáhly 7,2 milionu korun.

Těšíme se na všechny návštěvníky a věříme, že realizované změny v areálu koupaliště ocení.

 


Základní ceník vstupného:

Dospělí 70,- korun
Děti do 15 let a senioři 30,- korun
Děti do 6 let   10,- korun
Dospělí po 18 hod     35,- korun
Děti do 15 let a senioři po 18hod        20,- korun
Rodinné vstupné (1-2 dospělí + 1-3 děti do 15let) 140,- korun

Úplný ceník na rok 2017 najdete na webu města: http://www.tisnov.cz/sites/default/files/documents/2017/ceny_vstupneho_n...


Odkaz na webové stránky koupaliště: http://www.tisnov.cz/kultura-sport-volny-cas/sport/koupani
 

Související fotogalerie: 
Datum vytvoření: 7.6.2017 / Datum změny: 19.6.2017