Aktuality

Informujeme občany o úplné uzavírce silnice III. třídy č. III/3771 v místě železničního přejezdu P6983, ve městě Tišnov,  ul. Klášterská, a to z důvodu provádění opravných prací na železničním přejezdu, v termínu od 3. 8. 2020; 8:00hod. do 21.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru stavebního řádu. Zájemci se mohou přihlásit do 20. července 2020:

- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV

Přijměte pozvání na Tišnovské trhy, které se na náměstí Míru v Tišnově konají pravidelně každou sobotu od 8 do 11 hodin. V sobotu 11.července 2020 prodejci nabídnou:

 

  • květiny, zelenina, ovoce  – Zahradnická firma Tomáš Dostál, Sebranice,

Informujeme občany na základě upozornění od společnosti E.ON Distribuce,a.s.,že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 2+1 do osobního vlastnictví, nacházející se blízko centra města v klidné zóně pod horou Květnice. Jedná se o byt č. 2 na ulici Květnická 1626 v Tišnově.

Veřejná prezentace Územní studie v lokalitě Za Penzionem v Tišnově se odehrála v úterý 23.června od 18 h on-line na adrese zive.tisnov.cz.

Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici na Úklid a údržbu veřejného prostranství. Stručný popis pracovní pozice >> Úklid a údržba veřejných prostranství - udržování pořádku, sečení, zahradnické práce. Více informací k nabízené pracovní pozici najdete v příloze.

Město Tišnov si v pátek 26.června v 8.30 h připomenulo 70.výročí popravy Milady Horákové a dalších obětí po politických procesech komunistického režimu. Pietní akt se uskutečnil u Pomníku obětem komunismu u kostela sv. Václava. Projev přednesl Mgr.

Třetí letošní jednání Zastupitelstva města Tišnova proběhlo v pondělí 22.června stále ještě za mimořádných hygienických opatření v prostorách Městského kulturního střediska. Věříme, že v září již proběhne zasedání standardně v prostorách zasedacího sálu radnice.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru stavebního řádu. Zájemci se mohou přihlásit do 20. července 2020:

- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV

Stránky