Aktuality

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do šití roušek pro zařízení sociálních služeb, ostatní provozovny a jiné spoluobčany. Jedná se o jednotlivce, organizované skupiny i firmy.

V pondělí 30.března zveřejní Tišnovská televize na svém webu prostřednictvím kanálu YouTube záznam poselství duchovních čtyř křesťanských církví z Tišnova. Tento záznam následně zařadíme i do vysílání Tišnovské televize na kabelové televizi od čtvrtka 2. dubna 2020.

Pro průběžnou aktualizaci dat žádáme jednotlivé poskytovatele zdravotnických služeb v JMK o vyplnění interaktivního dotazníku, který najdete na webu koronavirus.jmk.cz.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky) - na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti. 

Zájemci se mohou přihlásit do 27.4.2020:

Výběr místních poplatků za komunální odpad, za psa a ostatní příjmy města (pokuty, správní poplatky, nájmy….) nelze v současné době z důvodu omezeného provozu úřadu provést v hotovosti, ani platební kartou >> Veškeré platby lze provést převodem na účet, č.

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 3+1 do osobního vlastnictví nacházející se v klidné zóně pod horou Klucanina, jedná se o byt č.

V sobotu 21.března zemřel ve věku 76 let tišnovský rodák a patriot JAN LACINA,vědecký pracovník, vysokoškolský pedagog, publicista, výtvarník, ..

Město Tišnov přijme brigádníky na pozici Plavčík/Plavčice na letní koupaliště. Požadujeme min.věk 18 let, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, svědomitost. Jedná se práci na dobu červen – srpen 2020 (samozřejmě pokud to epidemická situace v ČR dovolí).

Vláda ČR schválila ZÁKAZ VYCHÁZENÍ BEZ ROUŠKY nebo jiné pokrývky nosu a úst v celé České republice, který má platit od 19.3.2020.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Stránky