Jaké nástroje finanční podpory stát nabízí podnikatelům s ohledem na COVID-19?

Jste organizace nebo firma a nabízíte či hledáte pomoc?

Jaké nástroje finanční podpory stát nabízí podnikatelům s ohledem na COVID-19?

Nabídka regionální kanceláře Czech Invest >> poskytujeme konzultace podnikatelům, jejichž aktivity byly omezeny nebo pozastaveny v důsledku šíření koronaviru.

Pokud tedy firmy či živnostníci z Tišnova hledají informace o tom, jaké finanční a nefinanční nástroje stát aktuálně nabízí, prosím neváhejte se obrátit na nás. Konzultujeme a informace podáváme telefonicky i online.

Kontaktujte regionální kancelář agentury CzechInvest pro Jihomoravský kraj na brno@czechinvest.org nebo telefonicky na 296 342 442, 296 342 938, 296 342 939 a domluvte si konzultaci online nebo po telefonu!

Představujeme také platformu Spojujeme Česko, kterou provozuje agentura CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem zdravotnictví, Svazem průmyslu a dopravy ČR a dalšími partnery. Platforma vznikla jako nástroj v boji proti pandemii koronaviru na základě aktuálních potřeb společnosti. Díky spolupráci státu, vědců, univerzit, firem a podnikatelů se podařilo rozjet plno skvělých projektů založených na vzájemné pomoci. Technologie v této době nabývají na významu a poptávka po nich turbulentně vzrůstá. Naší misí je propojit co nejvíce firem ochotných pomoci státním institucím. Zároveň spojovat současnou poptávku a nabídku firem mezi sebou tak, aby jejich spolupráce byla co nejefektivnější a pomohli jsme tak zmírnit dopady této situace.

Upozorňujeme zejména na projekt CoVpoint, kde se na jednom místě potkává nabídka a poptávka firem nejen se zdravotnickými a ochrannými pomůckami. 

Více informací vč. tiskové zprávy MPO je rovněž k dispozici ZDE.

 

 

Datum vytvoření: 3.4.2020 / Datum změny: 3.4.2020