Sportoviště

Tenisové kurty a nafukovací hala Na Ostrovci

V letním období (duben-září) jsou k dispozici 4 antukové dvorce a odrazová stěna s umělým povrchem a hřištěm pro minitenis. V zimním období (říjen-březen) je přes 2 dvorce umístěna nafukovací hala. Informace o provozu areálu naleznete na internetových stránkách Sportovního klubu Tenis Tišnov: www.tenis-tisnov.cz. Možnost rezervace kurtů či haly je na telefonním čísle : 777 245 244 (Kunický), nebo 728 152 946 (hala). Hrací poplatek za kurt je v letním období 100 Kč/hod a v zimě od 300 do 360 Kč/hod. V ceně je zahrnuto využití šatny a sprchy v areálu. Dvorce i halu lze pronajmout také ke konání soukromých nebo firemních akcí. Pod vedením kvalifikovaných trenérů organizuje klub tenisovou přípravu mládeže a stará se rozvoj tenisu v Tišnově a jeho blízkém okolí.

Kontakt: tel.č. 777 245 244.

Volejbalové hřiště u gymnázia

(ul. Na Hrádku)

Dva volejbalové kurty s povrchem z umělé trávy zvou příznivce volejbalu a nohejbalu. Areál je přístupný po dohodě s vedením Gymnázia. Po umělém povrchu je zakázáno jezdit na kole, vodit psy a jakkoliv používat oheň.

 

Hřiště na malou kopanou a basketbal s umělým travnatým povrchem

(ul.Riegrova -za základní školou)

Pro příznivce kopané či basketbalu je k dispozici hřiště s povrchem z umělé trávy opatřeno brankami a koši na pojízdných stojanech. Po umělém povrchu je zakázáno jezdit na kole, vodit psy a jakkoliv používat oheň.

Návštěvní řád

Ostatní hřiště a sportoviště

Hřiště u ZŠ 28.října - atletický ovál, kopaná, basketbal, tenis, volejbal
Návštěvní řád

Hřiště na sídlišti pod Květnicí - kopaná, tenis, volejbal, basketbal

Hřiště na sídlišti pod Klucaninou - tenis, volejbal, basketbal

Hřiště Smíškova - atletický ovál, kopaná, streetball
Návštěvní řád

Rybaření

Lovecké revíry: Svratka, Loučka

Bruslení

Zimní stadion Nedvědice