Aktuality město

Starosta Jiří Dospíšil dnes navštívil Mikulčice a osobně vyjádřil sounáležitost s obyvateli postiženými tornádem.Společně se starostkou Mikulčic Marií Otáhalovou podepsal darovací smlouvu na půl milionu korun.

Cílem této ankety je dát Vám,občanům Tišnova,prostor k vyjádření,co byste v našem městě chtěli změnit,možnost zhodnotit stav veřejného pořádku a údržby nebo také sdělit nám podněty a nápady ke zlepšení vybavenosti a prostředí ve městě.

Upozorňujeme občany, že v souvislosti s přijímáním nového zákona o občanských průkazech a novely zákona o cestovních dokladech bude v pátek 30.července 2021 technických důvodů provoz na agendách občanských průkazů a cestovních dokladů výrazně omezen.

Na mimořádném zasedání zastupitelstva v pondělí 19.7. byl definitivně schválen půlmilionový dar pro obec Mikulčice zasažené červnovým tornádem. Pod variabilním symbolem 66601 už Tišnováci poslali na transparentní účet Mikulčic 299222440/0300 částku 134 736 Kč. 

V pátek 16.7. nebyl z důvodu finalizace povrchu vozovky proveden svoz BIO odpadu na celé ulici Dvořákově.Náhradní svoz je proto naplánován na čtvrtek 22.7. Prosíme občany z této lokality o případné přistavení plných nádob s bio odpadem.

 

Milí spoluobčané,upřímně se omlouvám za velmi neutěšený stav parku v Honech za Kukýrnou.Tento park jsme nedávno slavnostně otevřeli a těšili jsme se, že nám bude přinášet radost. Stav, který jsem měl možnost včera po návratu z dvoutýdenní dovolené zhlédnout, je bohužel žalostný.

Vzhledem k povětrnostním podmínkám bude pokládání finálního povrchu na ulici Dvořákové ukončeno až v pondělí 19.července.

Žádáme proto všechny řidiče, aby v tyto dny dodržovali přísný zákaz vjezdu. 

Děkujeme za pochopení!

Starosta města Tišnova svolává k zasedání Zastupitelstvo města Tišnova, které se uskuteční ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov, 19.07.2021 od 15:00 hodin.

 

Program jednání:

 

Radní se sešli na mimořádném jednání ve středu 30.6.,aby před prázdninami vyřešili zejména investiční záležitosti, které nemají odkladu.

Město Tišnov uctilo u příležitosti 71.výročí popravy Milady Horákové památku obětí komunismu.Tichou pietu zakončil děkan Josef Rybecký modlitbou za oběti komunistického režimu.

Stránky