Aktuality město

Svolávám Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č. 3/2018, které se uskuteční ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov, v pondělí dne 18.6.2018 od 17:00 hodin.

Program jednání:

 

1.Zahájení (schválení ověřovatelů, schválení programu jednání)

V minulém roce město dokončilo přípravy architektonicko-urbanistické soutěže na Revitalizaci náměstí Míru. Oslovilo PhDr.Markétu Pražanovou, která má s organizací soutěží velké zkušenosti, aby se ujala koordinace připravované akce v roli sekretáře soutěže.

Žádosti o dotace v rámci vyhlášeného dotačního programu Podpora činnosti v oblastech sportu a tělovýchovy, kultury, volnočasových aktivit mládeže, prorodinných aktivit, ostatní zájmové činnosti a životního prostředí pro rok 2020 lze podávat do 31.1.2020.

Čtete TIŠNOVSKÉ NOVINY? Líbí se Vám? Máte připomínky k jejich podobě? Nebo nápady na zlepšení? Zajímají nás Vaše názory, a proto jsme připravili ve spolupráci s Městským kulturním střediskem anketu MOJE TIŠNOVSKÉ NOVINY. Anketa Vám zabere cca 15 min a můžete ji vyplnit do 31.

Kluziště u ZŠ Smíškova je v plném provozu a nabízí báječné bruslení pro celou rodinu. Nabízí také možnost zapůjčení bruslí či zakoupit si něco na posilněnou - teplé nápoje, párek v rohlíku a jiné drobné občerstvení.

Město Tišnov přihlásilo Park pod kostelem do soutěže Park roku 2019, kterou již od r.2003 pořádá Svaz zakládání a údržby zeleně.

Tišnovské kluziště u ZŠ Smíškova zahájilo provoz v sobotu 14.prosince. Denní provozní doba je od 8.30 do 21.00 h. Aktuální info sledujte vždy na webu města >> kluziste.tisnov.cz

V neděli 1.prosince 2019 v podvečer jsme rozsvítili vánoční strom na náměstí Míru. Plné náměstí sledovalo také odpolední doprovodný program, jenž tvořilo pásmo kulturních vystoupení žáků škol a místních institucí, na stáncích bylo rovněž možné zakoupit jejich výrobky.

Návrh rozpočtu města Tišnova na rok 2020 bude projednán na zasedání zastupitelstva města dne 16.12.2019.

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 2+1 do osobního vlastnictví, nacházející se blízko centra města v klidné zóně pod horou Květnice. Jedná se o byt č.1 na ulici Květnická 1719.

Stránky