Aktuality město

Přijměte pozvání na Tišnovské trhy, které se na náměstí Míru v Tišnově konají pravidelně každou sobotu od 8 do 11 hodin. V sobotu 11.července 2020 prodejci nabídnou:

 

  • květiny, zelenina, ovoce  – Zahradnická firma Tomáš Dostál, Sebranice,

Informujeme občany na základě upozornění od společnosti E.ON Distribuce,a.s.,že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 2+1 do osobního vlastnictví, nacházející se blízko centra města v klidné zóně pod horou Květnice. Jedná se o byt č. 2 na ulici Květnická 1626 v Tišnově.

Veřejná prezentace Územní studie v lokalitě Za Penzionem v Tišnově se odehrála v úterý 23.června od 18 h on-line na adrese zive.tisnov.cz.

Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici na Úklid a údržbu veřejného prostranství. Stručný popis pracovní pozice >> Úklid a údržba veřejných prostranství - udržování pořádku, sečení, zahradnické práce. Více informací k nabízené pracovní pozici najdete v příloze.

Město Tišnov si v pátek 26.června v 8.30 h připomenulo 70.výročí popravy Milady Horákové a dalších obětí po politických procesech komunistického režimu. Pietní akt se uskutečnil u Pomníku obětem komunismu u kostela sv. Václava. Projev přednesl Mgr.

Třetí letošní jednání Zastupitelstva města Tišnova proběhlo v pondělí 22.června stále ještě za mimořádných hygienických opatření v prostorách Městského kulturního střediska. Věříme, že v září již proběhne zasedání standardně v prostorách zasedacího sálu radnice.

Upozorňujeme občany, instituce, spolky, sdružení i další subjekty na možnost podávání návrhů pro udělení Čestného občanství nebo Ceny města Tišnova.

Rada města Tišnova na svém zasedání ve středu 17.června vzala na vědomí výsledek druhého jednání komise pro konkurzní řízení na místo ředitele/ ředitelky Mateřské školy Sluníčko, Tišnov, p.o., které proběhlo 28. 5. 2020. S účinností od 1. 8. 2020 jmenuje RM paní Mgr.

Radní města Tišnova na úvod dnešního jednání poděkovali a rozloučili se s dlouholetou ředitelkou Mateřské školky Sluníčko paní Janou Konečnou. Dětem ve školkách se věnovala úctyhodných 40 let.

Stránky