Aktuality město

Svolávám Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č. 3/2018, které se uskuteční ve velké zasedací místnosti v budově radnice, nám. Míru 111, Tišnov, v pondělí dne 18.6.2018 od 17:00 hodin.

Program jednání:

 

1.Zahájení (schválení ověřovatelů, schválení programu jednání)

V pondělí 30.března zveřejní Tišnovská televize na svém webu prostřednictvím kanálu YouTube záznam poselství duchovních čtyř křesťanských církví z Tišnova. Tento záznam následně zařadíme i do vysílání Tišnovské televize na kabelové televizi od čtvrtka 2. dubna 2020.

Pro průběžnou aktualizaci dat žádáme jednotlivé poskytovatele zdravotnických služeb v JMK o vyplnění interaktivního dotazníku, který najdete na webu koronavirus.jmk.cz.

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 3+1 do osobního vlastnictví nacházející se v klidné zóně pod horou Klucanina, jedná se o byt č.

V sobotu 21.března zemřel ve věku 76 let tišnovský rodák a patriot JAN LACINA,vědecký pracovník, vysokoškolský pedagog, publicista, výtvarník, ..

Vláda ČR schválila ZÁKAZ VYCHÁZENÍ BEZ ROUŠKY nebo jiné pokrývky nosu a úst v celé České republice, který má platit od 19.3.2020.

Česká pošta vyzývá všechny své klienty, aby zvážili jakoukoliv návštěvu pobočky.Pokud si bezodkladně musí vyřídit své poštovní záležitosti, žádáme je, aby používali ochranné prostředky, ideálně roušku. Na všech pobočkách lze platit bezhotovostně, což v současné s

Pokud máte k darování nadbytek roušek (20 a více) ušitých, ozvěte se na e-mail michal.kudlacek@tisnov.cz. Poté se Michal Kudláček, vedoucí Odboru sociálních věcí MěÚ Tišnov a koordinátor dobrovolnických aktivit, s Vámi domlu

První potvrzené případy nákazy koronavirem v ORP Tišnov byly zaznamenány dnes, jedná se o jeden pozitivní test v Předklášteří a pět pravděpodobně nakažených v Tišnově (celá rodina v rodinném domě, z nichž jeden již má také potvrzený pozitivní test).

Ve snaze zpomalit šíření koronaviru v regionu a ochránit zdraví cestujících i řidičů ve veřejné dopravě přistoupil Jihomoravský kraj k vyhlášení regulačních opatření v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. První vlna opatření začala platit 16.

Stránky