Aktuality město

Česká pošta informuje občany,že v sobotu 5.prosince bude mimořádně otevřena Balíkovna na poště 66601 Tišnov,nám. Míru 22 v době od 13:30 do 17:30 hodin.

Parkoviště u autobusového nádraží a železniční stanice Tišnov se po osmiměsíční výstavbě dnes otevírá řidičům a návštěvníkům města.

První adventní neděle je za námi, krásný vánoční strom na náměstí Míru svítí.Advent ale letos poprvé přišel mimořádně tiše, nenápadně a poklidně.Kvůli nouzovému stavu a s tím spojeným mimořádným opatřením nebylo možné se tradičně setkat při rozsvícení stromu, ochutnat svařák a zaposlouchat se do

Strážníci Městské policie Tišnov díky kamerovému systému v těchto dnech zadrželi pachatele násilné a majetkové trestné činnosti.Zadržení osoby předcházela žádost Policie ČR o součinnost při pátrání po osobě, která se měla dopustit uvedené trestné činnosti.

Návrh rozpočtu města Tišnova na rok 2021 a střednědobý výhled rozpočtu na roky 2022-2024 budou projednány na zasedání zastupitelstva města dne 14.12.2020.Tyto dokumenty jsou v plném rozsahu pro občany k nahlédnutí v úřední hodiny v termínu od 30.11.2020 do 11.12.2020

Šíření onemocnění COVID–19 již podruhé značně zkomplikovalo průběh letošního roku.Dovolujeme si Vás proto informovat o dění,ke kterému dochází v ORP Tišnov v rámci řešení této krizové situace.

Evropská komise dnes vydala souhlasné rozhodnutí ve věci českého opatření veřejné podpory pro subjekty působící v oblasti kultury,tzv. COVID kultura II.Program podle rozhodnutí Komise splňuje požadavky tzv. dočasného rámce.

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 3+1 do osobního vlastnictví nacházející se na okraji města pod horou Květnice.Jedná se o byt č.5 na ulici Králova 1677 v Tišnově.

Vítání našich nejmenších občánků je krásnou tradicí v našem městě, ale bohužel nyní nelze tato osobní setkání s rodiči a dětmi organizovat vzhledem k legislativním omezením a vývoji epidemiologické situace.

Starosta Jiří Dospíšil spolu s 1.místostarostou Karlem Součkem dnes uctili památku obětí komunismu při příležitosti nadcházejícího státního svátku 17.listopadu – Dne boje za svobodu a demokracii.

 

Stránky