Aktuality město

Místostarosta Ing.Václav Šikula,zastupitel města za ANO 2011,oznámil na pondělním jednání zastupitelstva odchod z veřejných funkcí a rezignaci na post zastupitele a místostarosty města Tišnova.

Město Tišnov nabízí k prodeji byt o velikosti 1+1 do osobního vlastnictví - nachází se na okraji města pod horou Květnice. Jedná se o byt č.2 na ulici Králova 1670 v Tišnově.

Odbor sociálních věcí MěÚ Tišnov pokračuje v provozu poradenské telefonické linky, nyní již pro osoby 70+ let a jejich rodinné příslušníky (vždy na jednom z telefonních čísel 734 175 031 nebo 734 175 032), na kterých lze požádat o pomoc ve věci zajištění

Z důvodu nařízení vlády ČR se od 1.března uzavírají mateřské školy a na distanční vzdělávání přechází také první a druhé ročníky ZŠ. Pověřenou školou pro zajištění péče o děti (do 10 let) rodičů z IZS a dalších vybraných profesí je ZŠ Tišnov, nám. 28.

Ve středu 24.února proběhlo úspěšně první očkování obyvatel penzionu Centra sociálních služeb Tišnov provedené vakcinačním týmem Nemocnice Tišnov.

Náplní práce bude řízení motorových vozidel(vozidlo Piaggio,elektromobil Alké a další),opravárenské a údržbářské práce a úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce). Více informací k nabízené pracovní pozici najdete v příloze.

Rada města Tišnova vyhlašuje konkurz na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ ŘEDITELKY Mateřské školy Na Paloučku, Tišnov, příspěvková organizace, se sídlem Horova 960,Tišnov. Předpokládaný nástup je od 1. srpna 2021. Více informací a požadavky na uchazeče najdete v příloze.

Svolávám Zastupitelstvo města Tišnova k zasedání č.1/2021, které se koná ve velkém sále Městského kulturního střediska, Mlýnská 152, Tišnov v pondělí 1. března 2021 od 15 hodin.

Předmětem záměru pronájmu je část objektu č.p.116 na náměstí Míru,který je součástí pozemku parc.č.st. 85/1, v k.ú. Tišnov. Objekt sloužil do poslední chvíle jako restaurace. Bývalý nájemce nabízí vybavení restaurace za symbolickou částku.

Senioři nad 80 let, kteří se zaregistrují k vakcinaci proti COVID-19, si mohou vybrat jako místo vakcinace i tišnovskou nemocnici a aktuálně již také dostanou termín aplikace. Registraci je možné provést ZDE

Stránky