Městský úřad od 20. dubna otevře v úřední dny, ale pouze pro objednané

Od pondělí 20.4.2020 je MěÚ Tišnov otevřený v omezeném režimu POUZE V ÚŘEDNÍ DNY (pondělí, středa 7-17 hod, pátek 7-12 hod).

POZOR >> vstup do úřadu je možný pouze na základě objednání přes REZERVAČNÍ SYSTÉM (platí pro agendy >> občanské průkazy, cestovní doklady, matrika, trvalý pobyt, Czech POINT, řidičské průkazy, evidence vozidel, živnostenský úřad a vybrané agendy Odboru správy majetku a komunálních služeb) nebo po předchozí TELEFONICKÉ DOMLUVĚ (telefonní seznam na webu města).

UPOZORŇUJEME návštěvníky úřadu na povinnost nosit roušku zakrývající ústa a nos, ihned po vstupu do budovy provést dezinfekci rukou a následně dodržovat min. 2m odstup od jiných osob. Osoby porušující tato nařízení budou z budovy vykázány bez odbavení. Důvodem těchto preventivních opatření je ochrana zdraví občanů i pracovníků úřadu v souvislosti se šířením nákazy Covid-19. 

Mimo úřední hodiny zůstávaji budovy MěÚ Tišnov uzavřené a komunikace s jednotlivými odbory a pracovníky úřadu možná pouze elektronickou cestou, telefonicky, prostřednictvím České pošty a přes venkovní schránku umístěnou na budově nám. Míru 346. 

Děkujeme za pochopení a zodpovědný přístup.

 

Datum vytvoření: 15.4.2020 / Datum změny: 15.4.2020