Očkování občanů 80+ proti COVID-19 >> spuštěna Linka pomoci s registrací

Od středy 20.ledna je ve dnech pondělí a středa (8 -17 h),úterý a čtvrtek (8 - 14 h),pátek (8 - 13 h) k dispozici vždy na jednom z telefonních čísel 734 175 031 nebo 734 175 032 sociální pracovnice odboru sociálních věcí Městského úřadu Tišnov za účelem poradenství v otázce objednávání se k očkování proti COVID-19 přes internet.

V těchto dnech jsou cílovou skupinou daného poradenství osoby ve věku 80+ let a jejich rodinní příslušníci, kteří potřebují pomoci v přihlášení se k očkování proti COVID-19 prostřednictvím internetu. Jde o seniory 80 a více let a jejich rodiny, kteří nemají k dispozici internet, není v jejich silách přes internet sebe či svého blízkého přihlásit, přitom jsou schopni a ochotni ve dvou termínech seniora na zvolené očkovací místo do Brna dopravit a pomoci mu, či tuto cestu senior zvládne sám, např. hromadnou dopravou, automobilem apod.

Na výše uvedených telefonních číslech se s Vámi sociální pracovnice domluví, zda stačí poradenství přes telefon nebo zda je zapotřebí osobní pomoc při přihlášení k očkování přes internet, poskytne vám informace, které jsou nyní v dané problematice dostupné, případně zaznamená Vás dotaz a předá dále k řešení.

Pokud bude zapotřebí osobní pomoc, zapíše si Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo. Do tří dnů se Vám následně ozve pracovník/pracovnice odboru sociálních věcí Městského úřadu Tišnov ve věci domluvy termínu osobní návštěvy na odboru sociálních věcí za účelem přihlášení osoby ve věku 80+ let přes internet. Tuto návštěvu na odboru sociálním Městského úřadu Tišnov může absolvovat sám senior nebo jeho rodinný příslušník.

Co potřebuji k návštěvě odboru sociálních věcí ve věci přihlášení k očkování osoby 80+ let přes internet?

  • svůj mobilní telefon
  • předcházející telefonickou domluvu na termínu
  • občanský průkaz osoby věku 80+ let
  • kartu zdravotní pojišťovny osoby ve věku 80+ let

Adresa odboru sociálních věcí: Odbor sociálních věcí, Městský úřad Tišnov, nám. Míru 346, 666 01 (rohová budova nad Poliklinikou Tišnov, 1. nadzemní podlaží).

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI K OČKOVÁNÍ SENIORŮ NAD 80 LET

Datum vytvoření: 21.1.2021 / Datum změny: 22.1.2021