Přijďte relaxovat do rekreačního střediska Brumov

Vypravte se přivítat podzimní přírodu do malebného prostředí pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny. Rekreační komplex je vzdálen asi 17 kilometrů severně od Tišnova, rozléhá se na slunné stráni u lesa asi 10 minut chůze od vesnice Brumov u Lomnice. Je situován v naprostém soukromí, celý obklopen smrkovým lesem.

Rekreační areál nabízí možnost aktivně stráveného pobytu v přírodě při turistických procházkách, sběru hub, ale i zázemí pro konání rodinných oslav, firemních školení, teambuildingu, školních srazů, sportovních soustředění, adaptačních a silvestrovských pobytů.

K dispozici jsou pro Vás dvě budovy - budova k ubytování s kapacitou 32 lůžek včetně sociálního zařízení (sprcha, WC + umyvadla) a budova s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (včetně všech spotřebičů a nádobí). K jídelně přiléhá velká zastřešená terasa, kterou lze rovněž využít k posezení a relaxaci.

Součástí areálu jsou hřiště na basketbal, volejbal, nohejbal, fotbalové hřiště ale i přírodní ohniště.

Areál je v provozu v měsících duben - červen a září - prosinec. Pronájem areálu je možný na celotýdenní i víkendové pobyty. Cena pronájmu se stanoví v závislosti na počtu osob a délce pronájmu.

Bližší informace získáte na telefonu 549 439 852 nebo na e-mailu petra.sedlackova@tisnov.cz.

Datum vytvoření: 13.9.2018 / Datum změny: 13.9.2018