Rekreační středisko Brumov

Město Tišnov nabízí k pronájmu areál dětského tábora.

Areál se nachází na pomezí Českomoravské a Drahanské vrchoviny asi 40 kilometrů severně od Brna. Celý komplex leží na slunné stráni u lesa asi 10 min chůze od malebné vesničky Brumov u Lomnice.

Je to ideální místo pro pobyt v přírodě, turistiku, sběr hub, pro pořádání školních výletů, rodinných rekreací, rodinných i firemních oslav, srazů spolužáků, dětských besídek, silvestrovských pobytů, dále pro školy v přírodě, sportovní soustředění, adaptační pobyty apod.

V areálu jsou k dispozici dva objekty, a to budova s kuchyní a jídelnou vč. sociálního zařízení. Dále budova sloužící pro nocleh rozdělená na dvě místnosti, každá s cca 16 lůžky vč. sociálního zařízení. (WC, umyvadlo, sprcha s teplou vodou). Vytápění je lokální, v každé místnosti jsou kamna na tuhá paliva.

Stravování: je vlastní, k dipozici je plně vybavená kuchyně (veškeré nádobí, spotřebiče). Ideální k vaření pro větší počet osob.

Sportovní a kulturní vyžití: hřiště pro basketbal, volejbal, nohejbal, travnaté fotbalové hřiště, přírodní ohniště, venkovní zastřešené posezení, společenská místnost sloužící mimo jiné jako jídelna, v létě možnost koupání v přírodní vodní nádrži v Brumově.

Nákup: je možný v Brumově, kde je výborně zásobená prodejna potravin a smíšeného zboží otevřená denně po celý týden.

Dostupnost: vlastní doprava nebo IDS (autobus linka Tišnov - Brumov). Při vlastní dopravě je možné parkování přímo v areálu.

Areál je v provozu v měsících duben - červen a září - prosinec. V měsících červenec a srpen je pro veřejnosti uzavřen z důvodu konání dětských táborových pobytů.
Pronájem areálu je možný na celotýdenní i víkendové pobyty.

Cena pronájmu se stanoví v závislosti na počtu osob a délce pronájmu a je uvedena v ceníku.

Bližší informace obdržíte na adrese:

Adresa: 
LT Brumov
Obec: 
pošta Lomnice u Tišnova
PSČ: 
679 23