SENIOR TAXI od 25. května opět v provozu

Od pondělí 25.května dochází k obnovení služby SENIOR TAXI, a to v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 19.května 2020, které zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to na všech ostatních místech, kde se nacházejí alespoň dvě osoby v bližší vzdálenosti než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti. 

Taxík lze objednat na telefonním čísle 608 812 128, a to v pracovní dny od 7 do 15 hodin za cenu 30 korun jízda/senior. Taxíkem se mohou svézt senioři s trvalým pobytem v katastrálním území Tišnov, starší 70 let včetně a držitelé ZTP či ZTP/P bez ohledu na věk.

Vzhledem ke skutečnosti, že služba SENIOR TAXI je určena pro klienty starší 70 let, ZTP a ZTP/P, doporučujeme občanům vždy zvážit nutnost pohybu ve veřejném prostoru, vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu a možnému riziku. Rovněž doporučujeme použití dalších vhodných hygienických opatření - použití rukavic, dezinfekce rukou před a po přepravě, atd.

 

 

Datum vytvoření: 22.5.2020 / Datum změny: 22.5.2020