SK Tenis Tišnov

Sportovní klub Tenis Tišnov, z.s. (IČ: 46917896) vlastní a provozuje v Tišnově na Ostrovci areál s šesti antukovými dvorci, odrazovou stěnou s umělým povrchem a kompletním sociálním zázemím včetně klubovny. V zimním období jsou dva kurty překryty nafukovací halou, která umožňuje celoroční provoz.  Areálu využívají nejen závodní hráči či členové klubu, ale k rekreačnímu provozování sportu i návštěvníci z řad tišnovských občanů či dojíždějící zájemci. Prioritou klubu je péče o mládež a vytváření příjemného prostředí pro celé rodiny nejen klubových hráčů. Klub provozuje činnost po celý rok, a také tréninková příprava mládeže je během celého roku i v době letních prázdnin. V oficiálních soutěžích má klub zapojeno 14 družstev a v areálu na Ostrovci klub pořádá velké množství turnajů jednotlivců.

Záznamy o sportovních akcích pořádaných klubem spolu s fotografiemi naleznete na stránkách klubu www.tenis-tisnov.cz, nebo na Facebooku.

V areálu také najdete dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, kde si přijdou na své ti nejmenší. Klub se snaží o to, aby se hra tenisu přiblížila co nejvíce všem rodinám v Tišnově a jeho okolí a rodiny zde trávily svůj volný čas.

 

Za SK Tenis Tišnov

Zdeněk Kunický / předseda klubu

 

 

 

Adresa: 
Ostrovec 1897
Obec: 
Tišnov
PSČ: 
666 01
Telefon: 
777 245 244