TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU - pojeďte s námi pomoci!

Letošní 13.ročník Memoriálu Ivo Medka kromě tradičních závodů a doprovodného programu přináší novinku v podobě charitativního závodu, jehož výtěžek bude věnován Oblastní charitě Tišnov. Tento závod nese název TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU a je určen všem, kdo chtějí pomoci a přispějí svojí účastí a zaplaceným startovným na důležitou a potřebnou charitativní činnost v regionu.

TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU je nenáročný závod dvoučlenných týmů na 1 kolo - trasa dlouhá 4 km (mapka zde), a to v kategoriích

Rodinné týmy – rodinní příslušníci v jakémkoliv vztahu,
Firemní týmy – pro soutěživé firmy, které chtějí pomoci,
Týmy nad 100 let – pro závodníky se součtem věků nad 100 let,
Hobby týmy – pro všechny ostatní, kdo také chtějí jet a přispět na dobrou věc - můžete jet třeba s kamarádem.

Závod odstartuje ve 14:30 hregistrace týmů proběhne od 13:00 h a každý závodník hradí startovné ve výši 200 Kč + 200 Kč vratnou zálohu za čip. Dvoučlenný závodní tým tedy přispěje na charitativní činnost částkou 400 Kč. Po uhrazení startovného dostane navíc každý závodník drobný dárek na památku a číslo do slosování. Jako poděkování všem charitativním závodníkům totiž proběhne na závěr velké losování o horské kolo, které věnuje firma BB Cyklosport, jeden z tradičních partnerů a sponzorů Memoriálů Ivo Medka. Pokud Vás tato akce zaujala a máte také jako my chuť podpořit dobré skutky, pak je to ta nejlepší kombinace! 

Postavte jeden nebo více dvoučlenných týmů v libovolné kategorii a přijeďte se projet, pobavit se a možná i něco vyhrát.

 

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE SVOJÍ ÚČÁSTÍ V ZÁVODĚ ROZHODNOU POMOCI. 

 

Jedinečný zážitek >>> Zatočit si OSUDÍM ŽIVOTA s Oblastní charitou Tišnov

Současně si můžete na memoriálu v rámci doprovodného programu v sektoru Oblastní charity Tišnov vyzkoušet svoje hranice trochu jinak. Jak se dá malovat bez rukou, jezdit na kole bez nohou nebo se napít bez pohnutí hlavou? Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak vám v těchto situacích mohou pomoci naše služby. Tak jako je nevyzpytatelný život sám, budou i aktivity na stanovištích charity. Přijďte si zalosovat v Osudí života a najít svoji skrytou sílu. 

Více o činnosti a službách Oblastní charity Tišnov se dozvíte ZDE.

 

Propozice závodů, atrakce pro děti a další doprovodný program Memoriálu Ivo Medka 2019 najdete na mim.tisnov.cz

Datum vytvoření: 22.5.2019 / Datum změny: 3.6.2019