Aktuality úřad

Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici - řidiče - na úklid a údržbu veřejného prostranství.Popis pracovní pozice a požadavky najdete v příloze.

Chcete pracovat na Odboru sociálních věcí MěÚ Tišnov jako sociální kurátor a sociální pracovník v přenesené působnosti - na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti? Pokud ano, máte nyní jedinečnou příležitost - přihlásit se můžete do 20. října 2021.

Chcete pracovat jako referent/ka na Odboru správy majetku a komunálních služeb? Nyní máte jedinečnou příležitost - přihlásit se můžete do 14.října 2021. Popis pozice a požadavky najdete v příloze.

Odbor správy majetku a komunálních služeb rozšiřuje tým a hledá aktuálně zájemce o pracovní pozicI Pracovník se zaměřením na veřejnou zeleň. Výběrové řízení je prodlouženo do 31. srpna do 15 hodin. Popis nabízené pozice a požadavky na uchazeče najdete níže v příloze.

Odbor dopravy a živnostenský úřad nabízí pracovní pozici Referent/ka Odboru dopravy a živnostenský úřad - agenda speciálního stavebního úřadu.Pokud máte o místo zájem, můžete se do 4. srpna přihlásit do výběrového řízení. Detaily k nabízené pozici a nutné podmínky najdete v příloze.

 

Chcete pracovat jako referent/ka Odboru finančního na Městském úřadě v Tišnově?Jedná se o pracovní pozici na dobu určitou,po dobu dlouhodobé nepřítomnosti. Popis pracovní pozice, požadavky a další detaily naleznete v příloze. Zájemci se mohou přihlásit do 7. července.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru životního prostředí. Popis pracovní pozice >> Výkon přenesené působnosti ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností dle zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Vedoucí Odboru správy majetku a komunálních služeb.

Popis pracovní pozice:

Termín pro podávání přihlášek PRODLOUŽEN >> Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici ŘIDIČE na úklid a údržbu veřejného prostranství. 

Od 1.června se oficiálně pro občany spouští možnost elektronického podání žádosti o řidičský průkaz prostřednictvím Portálu občana, které připravilo Ministerstvo dopravy ČR ve spolupráci s Ministerstvem vnitra České republiky.

Stránky