Aktuality úřad

Odbor dopravy a živnostenský úřad nabízí pracovní pozici Referent/ka Odboru dopravy a živnostenský úřad - agenda speciálního stavebního úřadu.Pokud máte o místo zájem, můžete se do 4. srpna přihlásit do výběrového řízení. Detaily k nabízené pozici a nutné podmínky najdete v příloze.

 

Odbor správy majetku a komunálních služeb rozšiřuje tým a hledá aktuálně zájemce o pracovní pozicI Pracovník se zaměřením na veřejnou zeleň. Výběrové řízení je prodlouženo do 11. srpna. Popis nabízené pozice, požadavky a termín najdete níže v příloze.


 

Chcete pracovat jako referent/ka Odboru finančního na Městském úřadě v Tišnově?Jedná se o pracovní pozici na dobu určitou,po dobu dlouhodobé nepřítomnosti. Popis pracovní pozice, požadavky a další detaily naleznete v příloze. Zájemci se mohou přihlásit do 7. července.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru životního prostředí. Popis pracovní pozice >> Výkon přenesené působnosti ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností dle zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Vedoucí Odboru správy majetku a komunálních služeb.

Popis pracovní pozice:

Termín pro podávání přihlášek PRODLOUŽEN >> Město Tišnov přijme pracovníka/pracovnici ŘIDIČE na úklid a údržbu veřejného prostranství. 

Od 1.června se oficiálně pro občany spouští možnost elektronického podání žádosti o řidičský průkaz prostřednictvím Portálu občana, které připravilo Ministerstvo dopravy ČR ve spolupráci s Ministerstvem vnitra České republiky.

Od pátku 16.dubna se vrací úřední dny Městského úřadu Tišnov do standardního režimu.Nadále však žádáme občany, aby ve všech možných případech využili pro vyřízení požadavků elektronickou komunikaci

Městský úřad Tišnov rozšířil od pondělí 15.února 2021 úřední hodiny, které se tímto vracejí do obvyklé podoby.V pondělí a ve středu jsou úřední hodiny na jednotlivých odborech od 7:00 do 17.00 hod. a v pátek od 7:00 do 12:00 hod.

Město Tišnov hledá zájemce (dobrovolníka) o výkon LESNÍ STRÁŽE pro oblast působnosti Lesy v majetku města Tišnova, především pro přírodní památku Květnice a kopec Klucanina.

Stránky