Aktuality úřad

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky) - na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti. 

Zájemci se mohou přihlásit do 27.4.2020:

Výběr místních poplatků za komunální odpad, za psa a ostatní příjmy města (pokuty, správní poplatky, nájmy….) nelze v současné době z důvodu omezeného provozu úřadu provést v hotovosti, ani platební kartou >> Veškeré platby lze provést převodem na účet, č.

Město Tišnov přijme brigádníky na pozici Plavčík/Plavčice na letní koupaliště. Požadujeme min.věk 18 let, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, svědomitost. Jedná se práci na dobu červen – srpen 2020 (samozřejmě pokud to epidemická situace v ČR dovolí).

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Máte neplatnou občanku nebo prošlý řidičský průkaz?Vzhledem k současným mimořádným protiepidemickým opatřením a preventivnímu uzavření městského úřadu uzavření pro veřejnost ani nemáte možnost toto napravit.

Odbor investic a projektové podpory a Odbor kancelář starosty a vnějších vztahů hledají posily na pozice Referent/ka. Přihlásit se můžete do 11.března. Podrobnosti výběrového řízení najdete v příloze, na Úřední desce i v sekci

Chcete pracovat jako referent/ka na Odboru dopravy a živnostenský úřad Městského úřadu v Tišnově? Nebo jako přestupkový právník? A co takhle kronikář? Nyní máte jedinečnou příležitost. Přihlášky do výběrových řízení posílejte do 17.

Finanční odbor informuje, že Zastupitelstvo města Tišnova dne 16.12.2019 schválilo NOVOU SAZBU místního poplatku za komunální odpad ve výši 660 Kč. Tímto upozorňujeme občany, kteří mají nastavený TRVALÝ PŘÍKAZ pro bezhotovostní platbu, aby si upravili jeho částku.

Město Tišnov získalo v průběhu let 2018 a 2019 necelé 4 mil.Kč na realizaci téměř dvouletého projektu s názvem Profesionalizace Městského úřadu Tišnov, který byl z 95 % financovaný Evropskou Unii z Operačního programu Zaměstnanost.

Pokud je Vaše domácnost zapojena do pytlového sběru plastů, pak Vás jistě bude zajímat tabulka s informací o množství odevzdaných pytlů s plasty a drobnými kovovými obaly za jednotlivé domácnosti v roce 2019. Tabulku najdete níže v příloze.

Stránky